SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W MYŚLENICKIEJ IMPREZIE NA ORIENTACJĘ

15.09.2020 obyła się zorganizowana przez Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu  sfinansowana z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich Myślenicka Impreza na Orientację. Patronat Honorowy nad imprezą objął Starosta Powiatu Myślenickiego, a Urząd Miasta i Gminy Myślenice sfinansował część nagród. Baza zawodów zlokalizowana była na terenie parku na Zarabiu.

W zawodach wzięło udział ponad 80 osób. Na Trasie Rekreacyjnej bezkonkurencyjni okazali się nasi uczniowie.

I miejsce zdobył zespół chłopców w składzie: Tymon Batorski (7e), Igor Kęsek (7e), Szymon Wróblewski (7d), Hubert Żwirski (7d),

II miejsce zajął zespół dziewcząt: Oliwia Góralik, Maja Piesakowska i Dagmara Szymska (wszystkie z 7e).

Na wyróżnienie zasługują również dwa zespoły dziewcząt z klasy 6B, które startując po raz pierwszy w tego typu imprezie  wykazały się nie tylko znajomością terenu ale również dużą samodzielnością- brawo.

Wszystkim GRATULUJEMY i zapraszamy na kolejną tego typu imprezę, która odbędzie się 20 października 2020 w godzinach przedpołudniowych.

(Zdjęcia z imprezy możecie obejrzeć na Facebooku w postach Stowarzyszenia Rozwoju Orienteeringu)