KONKURS FOTOGRAFICZNY I PLASTYCZNY

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w dwóch konkursach: fotograficznym oraz plastycznym.

Konkurs fotograficzny pt. „To wszystko Polska” przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VIII.

Zadaniem uczestników jest przesłanie zdjęcia, które będzie ukazywało piękno Polski. Podziel się z nami obrazem, który Cię zachwycił. Może piękne jest Twoje najbliższe otoczenie, a może w czasie wędrówki po Ojczyźnie zobaczyłeś coś, co cię oczarowało.

Na zdjęcia czekamy do 29 maja 2020r.

Zdjęcia prosimy przesłać na adres: konkurssp2@wp.pl

Konkurs plastyczny pt. „Zakładka patriotyczna” przeznaczony jest dla uczniów klas I-III.

Zadaniem uczestników jest wykonanie zakładki do książki. Projektując zakładkę, możecie wziąć pod uwagę : legendy myślenickie, tradycję, folklor swojej miejscowości, okolicy, kraju, symbole narodowe itp. To, co na niej się znajdzie, zależy od Was.

Na zakładki czekamy również do 29 maja 2020r.

Zdjęcia zakładek prosimy przesłać na adres: konkurssp2@wp.pl