SZKOLNY KONKURS „GLOBUS”

22 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Ziemi. Z tej okazji w naszej szkole został przeprowadzony w formie zdalnej konkurs dla uczniów klas V i VI pt. „Globus”.

Zadanie dla jego uczestników polegało na wykonaniu dowolną techniką globusa – czyli modelu Ziemi. Następnie należało wysłać zdjęcie pracy konkursowej oraz opisać materiały, z których ją zrobiono.

Prace nadesłane na konkurs robiły naprawdę duże wrażenie. Oryginalność i kreatywność uczestników była wielka. Wśród materiałów, z których wykonano globusy znalazły się drewno, styropian, plastelina, papier kolorowy, bibuła, glina, pisaki, farby, kredki i inne.

Ocenie podlegały – pomysł, estetyka oraz wkład pracy, dlatego wybór najładniejszego globusa nie był łatwy, bowiem wszystkie prace spełniały stawiane kryteria. Jury miało naprawdę trudne zadanie. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom,  którzy wzięli udział w konkursie, a także rodzicom za zaangażowanie się w to przedsięwzięcie.

Wszystkie globusy były niepowtarzalne i piękne!

Zwycięzcy:

I miejsce – Szymon Żegleń 6c

II miejsce – Wiktoria Przybyś 5d oraz Tymoteusz Hundla 5a

III miejsce – Julia Surówka 5f

Wyróżnienia:

Aleksandra Boryczko 6e

Zofia Chrobak  5b

Mikołaj Jania 5d

Wiktoria Hudaszek 5e

Laura Mizera  5d

Kacper Olewiński 5b

Norbet Paszcz 5a

Maja Piesakowska 6e

Rita Przekwas 6e

Jagoda Rutka 5e

Izabela Rychlicka 5c

Kamila Rychlicka  5c

Maksymilian Ryś 5b

Wojciech Stawowy 6b

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Sylwia Nosal