MIŁOSZ I MATEUSZ – LAUREAT I FINALISTA

Z radością informujemy o sukcesach matematycznych uczniów naszej szkoły. Otóż  Miłosz Płatek uczeń klasy 7b znalazł się w gronie sześciu laureatów Małopolskiego Konkursu Matematycznego, zaś Mateusz Żegleń uczeń klasy 8a został finalistą tego konkursu.

Znalezienie się w czołówce nie należało do najprostszych zadań, co niewątpliwie świadczy  o doskonałym przygotowaniu naszych młodych matematyków. Kuratoryjne konkursy przedmiotowe to jedne z najważniejszych sprawdzianów wiedzy, w jakich mogą startować uczniowie. Udział w nich wymaga  ogromnego zaangażowania oraz wielu godzin pracy.

„Wygranie” takiego konkursu to wielki zaszczyt i radość. Serdecznie gratulujemy Miłoszowi i Mateuszowi oraz życzymy dalszych sukcesów i niesłabnącej radości podczas zgłębiania tajników matematyki.

Marzena Róg