JASEŁKA W SOSW

23 stycznia br. uczniowie kl. 5d i 3a integracyjnej obejrzeli „Jasełka Noworoczne” w wykonaniu podopiecznych i nauczycieli Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Myślenicach.

W przepięknej scenografii oraz barwnych strojach aktorzy podążali do Betlejem… Prosty i dobitny w swej wymowie obraz Narodzenia Pańskiego przekazany przez osoby niepełnosprawne był co chwilę przeplatany kolędami, pastorałkami, piosenkami noworocznymi i oklaskami publiczności. Nasi uczniowie byli pod wrażeniem nie tylko bogatego repertuaru muzycznego, ale i wplecionych elementów języka migowego, choreografii tanecznego układu „rozświetlonych” aniołków oraz wzruszającego motywu z niewidomą dziewczynką odzyskującą wzrok.

Młodzi artyści (w tym byli uczniowie naszej szkoły) na scenie dawali z siebie wszystko: śpiewali, tańczyli, recytowali i znakomicie odgrywali swoje role, każdy na miarę swoich możliwości. Wszystkim aktorom gratulujemy tak pięknego występu i życzymy dalszych sukcesów!