REGULAMIN OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU  EKOLOGICZNO – PLASTYCZNEGO „POMAGAMY PTAKOM PRZETRWAĆ ZIMĘ” DLA KLAS 1-3 I 4-8

1. Postanowienia ogólne

1. Tematem konkursu jest wykonanie plakatu dotyczącego dokarmiania ptaków zimą.
    Plakat musi zawierać hasło promujące akcję pomocy ptakom. Konkurs jest adresowany do dzieci ze szkół podstawowych z terenu całej Polski.

2. Zasady uczestnictwa w Konkursie

1. Przedmiotem Konkursu jest wykonanie plakatu (promującego ideę dokarmiania ptaków zimą.
  2. Podstawowym kryterium oceny będzie zgodność plakatu z wymaganiami wskazanymi w REGULAMINIE, estetyka pracy oraz oryginalność.
  3. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych:
    a) kategoria I- uczniowie klas I-III
    b) kategoria II – uczniowie klas IV- VIII
  4. Prace konkursowe powinny być:

a) wykonane indywidualnie i samodzielnie,
b) w formacie minimum A3,
c) wykonane techniką dowolną – płaską, umożliwiającą zeskanowanie, w celu wykorzystania plakatu do promowania idei dokarmiania ptaków zimą.
d) czytelnie opisane na odwrocie:
– imię i nazwisko autora,
– kategoria, do której kwalifikuje się uczeń,
– dokładny adres wraz z adresem mailowym szkoły oraz numerem telefonu placówki,
– imię i nazwisko nauczyciela, pod którego opieką powstała praca.

3. Organizacja Konkursu

1. Terminarz Konkursu:
    Składanie prac do 23 stycznia 2020r. (czwartek). Ogłoszenie wyników na stronie internetowej szkoły https://sp279.edupage.org/ i na Facebooku https://www.facebook.com/profile.php?id=100030658605726 8 lutego 2020r. W dniach 02.2010r. – 7.02.2020r. wśród wszystkich uczestników zostanie przeprowadzony „Internetowy” Plebiscyt Publiczności. Uczestnicy serwisu społecznościowego „Facebook” będą mogli zagłosować na wybraną przez siebie pracę poprzez przycisk „Lubię to” pod daną grafiką. Każdy użytkownik może oddać głos na dowolną liczbę prac. Twórca zwycięskiej pracy otrzyma Nagrodę Publiczności.Zwycięskie szkoły oraz autorzy wyróżnionych prac zostaną powiadomieni o wynikach Konkursu również pocztą elektroniczną na adres mailowy szkoły.

Do prac konkursowych należy dołączyć dwa podpisane załączniki

Prace należy składać do Patrycji Szlachetka-Stanach do sali 108.

załącznik1

załącznik2