BAKCYL CZYTANIA – KONKURS PLASTYCZNY

Uczestnicy projektu Wkręceni w czytanie serdecznie zapraszają do udziału w konkursie plastycznym. Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów naszej szkoły.

Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda bakcyl, który zaraża czytaniem? Czy ma on postać chłopca? A może bakcyl to dziewczynka? Albo jakaś całkiem niezwykła istota? Czekamy na Wasze propozycje.

Wierzymy, że macie wspaniałe pomysły i niezwykle twórczą wyobraźnię. Wasze prace pn. BAKCYL CZYTANIA mogą być wykonane wg wszelkich pomysłów, inspiracji i możliwości twórczych. Muszą to być jednak prace indywidualne.

Prace konkursowe przyjmujemy do 12 lutego 2020r. Prace prosimy przynosić do Małgosi Lech z klasy 5 f oraz pań: Moniki Lemaniak oraz Anny Góreckiej.

Mamy nadzieję, że  bardzo licznie odpowiecie na nasze zaproszenie. Czekamy na Wasze piękne prace!