RAZEM MAMY WIELKĄ MOC!

Szlachetni Uczniowie i Rodzice oraz Wychowawcy! Chcemy kontynuować zeszłoroczne działania Szlachetnej Szkoły i w tym roku również serdecznie prosimy, byście otworzyli Wasze serca i przygotowali wspólnie symboliczną klasową paczkę, która zostanie przekazana potrzebującym.

Ktoś mądry kiedyś powiedział, że dobro lub dobroć nie może służyć samemu sobie, musi się komunikować. Dlatego wierzymy, że Wasza dobroć jest właśnie taka. Cieszymy się, że są wśród Was mądrzy i empatyczni rodzice, którzy, wychowując swoje pociechy, pamiętają o tym, że dzieci są lustrem ich samych.

Prosimy zatem o przyniesienie paczek w dniu Jasełek – 20 grudnia. Przedstawiciele każdej Szlachetnej Klasy złożą swoje dary przy żłóbku Dzieciątka Jezus.

Dziękujemy z całego serca!

Uczniowie klasy 7b z wychowawcą

oraz opiekun szkolnego wolontariatu – Justyna Horabik-Gruszeczka