ZOSTAŃ EKO-YOUTUBEREM – NAGRAJ FILM „NIE DLA SMOGU!”

Wielu z nas marzy o odrobinie sławy. Być może myśleliście o nakręceniu krótkiego filmu, który zachwyciłby tysiące widzów i zdobył ocean polubień? A może już to robicie i chcielibyście wypłynąć ze swoją pasją na głębsze wody?

Stwórzcie swój niepowtarzalny wideo-manifest i pokażcie światu, jak ważne jak dla Was czyste powietrze! Wskażcie elementy, które trzeba naprawić, żeby żyło nam się lepiej, czyli zdrowiej. Przedstawcie swoje postulaty obejmujące wizję organizacji nowego, pozbawionego smogu świata. Pokażcie nam swój program działania i porwijcie za sobą tysiące widzów!

Pamiętajcie, że nie wszyscy superbohaterowie noszą peleryny – bądźcie jednymi z nich! Razem możemy więcej!

Konkurs trwa do 07.01.2020 r. Ogłoszenie wyników nastąpi 13 stycznia 2020 r.

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

  1. Przygotuj wspólnie z rodziną krótki film (maks. 2 min.) prezentujący stanowisko Waszej rodziny w sprawie czystości powietrza.
  • Zatytułuj pracę „Manifest: NIE dla Smogu!”.
  • Zastanów się, w jaki sposób odczuwasz obecność smogu, co ludzie (obywatele, państwo itd.) powinni zrobić, aby minimalizować to zjawisko i chronić się przed nim, jak ma wyglądać świat bez smogu. Następnie stwórzcie wspólnie manifest w formie krótkiego filmu (maks. 2 min.)

 

Każda praca będzie oceniana indywidualnie, gorąco zachęcamy do kreatywności – to ona będzie dla nas najważniejsza.
 

  1. Wyślij swoje wideo
  • Gotowy film prosimy udostępnić w serwisie YouTube (w formie niepublicznego linku). Wideo nie może przekraczać 2 minut.
  • Wypełniony i podpisany przez rodzica/opiekuna prawnego formularz zgłoszenia konkursowego proszę dostarczyć do p. Eweliny Zlezarczyk do 20 grudnia 2019r. lub przesłać pocztą elektroniczną (skan) na adres e-mail niedlasmogu@librus.pl. do 7 stycznia 2020r.
  • Każdy uczestnik może przysłać 1 pracę konkursową, czyli jedno wideo.
  • Szczegóły na stornie: https://niedlasmogu.edupage.org
  • Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.
  • Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj.