ZRÓB PREZENT SWOJEMU RÓWIEŚNIKOWI!

Uczniowie klas 4d, 5d, 6c oraz 7b zachęcają swoich młodszych i starszych kolegów do udziału w akcji, której celem jest zbiórka polskich książek dla rówieśników zza wschodniej granicy Polski. Partnerem akcji jest Fundacja Kresy.

 

WAŻNE!

Zbieramy książki, ale nie lektury, które polskie dzieci i młodzież chętnie czytają. Prosimy, by były wydane po 2000. roku,  w bardzo dobrym stanie technicznym, takie  jakie przekazalibyście bliskim w potrzebie.

DO KIEDY CZEKAMY NA WASZ DAR SERCA?

Na książki czekamy do 15 listopada 2019r. (czyli do piątku).

Książki można przekazywać paniom:

a) Agnieszce Mieszczanek, Marzenie Róg, Annie Góreckiej – budynek przy ul. Żeromskiego 2,

b) Monice Lemaniak – budynek przy ul. Sobieskiego 1,

a także Waszym kolegom i koleżankom z kl. 4d, 5d, 6c oraz 7b.