SUKCES KAMILA

24 października 2019r w Szkole Podstawowej nr3 w Myślenicach odbyło się uroczyste zakończenie I Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Sanktuarium Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Myślenicach”. Organizatorami konkursu byli: Klub Inteligencji Katolickiej oraz Szkoła Podstawowa nr3 im. Jana Pawła II w Myślenicach. Wśród ok. 100 prac przekazanych na ten konkurs zdjęcia wykonane przez Kamila Cyrka ucznia klasy 7c  Szkoły Podstawowej nr2 w Myślenicach zyskały najwyższe uznanie i zdobył On  – w kategorii szkół podstawowych klasy IV-VIII – pierwsze miejsce. Opiekunem Kamila była mgr Krystyna Oliwa. Gratulujemy Kamilowi zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów.

To nie wszyscy nagrodzeni uczniowie z naszej szkoły. Wyróżnienie w tym konkursie otrzymał również Kacper Gorączko z klasy 4 d, którego opiekunem była mgr Agnieszka Mieszczanek. Oczywiście również Kacprowi składamy gratulacje i czekamy na dalsze sukcesy.