WYNIKI KONKURSU SZKOLNEGO DLA GRUP 2-OSOBOWYCH „EKO-ZWIERZAK”

Tematem konkursu było wykonanie Eko-zwierzaka z materiałów odpadowych tj. butelki, zakrętki plastikowe, wiaderka, reklamówki, folia, itp. Celem konkursu było zwrócenie uwagi na problem recyklingu. Istotnym celem było również  kształtowanie szacunku i odpowiedzialności za stan środowiska, podniesienie świadomości ekologicznej uczniów a także rozwijanie kreatywności dzieci

Uczniowie wykonali 25 prac. Jury w składzie: Beata Baczyńska, Sylwia Nosal oraz Patrycja Szlachetka-Stanach przyznało trzy miejsca pierwsze oraz trzy wyróżnienia.

Laureaci:

Ex aequo 1 miejsce otrzymuje Julia Surówka z klasy 5F za wykonanie pracy pt: „krowa”. Praca charakteryzowała się innowacyjnym  podejściem do tematu, pomysłowością. „Krowa” ta ma również praktyczne zastosowanie i może być koszem na śmieci.

Ex aequo 1 miejsce otrzymują Justyna Żak i Amelia Skrzypek z klasy 4a za wykonanie pracy „flaming-Jumi”. Praca wykonana z niezmierną starannością i estetyką. W pracy uczennice wykorzystały różnorodne materiały: m.in.: rajstopy, wieczko  po kawie.

Ex aequo 1 miejsce otrzymują Gabriela Batko i Julia Szafraniec za wykonanie pracy „lemur”. Praca wykonana z niezmierną pomysłowością zaopatrzona w hasło: „Nie bądź leniwy segreguj śmieci”oraz grafikę z prawidłową segregacją śmieci..

Wyróżnienia otrzymują:

1. Emilia Ćwierz z klasy 4b za pracę „pies-Bruno”
  2. Radosława Boryczko i Krzysztofa Hajdasa z klasy 4a za pracę „bocian-KrzyRad”
  3. Maja Wawok i Emilia Gmyrek z klasy 4a za pracę „żyrafa-Skoczka”

Dziękujemy wszystkim uczniom za wkład pracy oraz za tak liczne uczestnictwo w konkursie. Zwycięzcą gratulujemy sukcesu. Zapraszamy do oglądania galerii z pracami wszystkich uczniów.

Patrycja Szlachetka-Stanach