ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w Myślenicach odbędzie się wg następującego harmonogramu:

  • 9:00 – Msza św.
  • Po Mszy św. ok. godz. 10:00:

a)   Uczniowie klas I-III przychodzą na teren szkoły gdzie o godz. 10:15 odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. Po zakończeniu uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udają się do wyznaczonych sal.

b)   Uczniowie klas IV-VI przychodzą na teren szkoły na godz. 11:30 gdzie odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. Po zakończeniu uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udają się do wyznaczonych sal.

c)    Uczniowie klas VII i VIII wraz z wychowawcami udają się do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach w celu zapoznania się ze szkołą. Następnie na godzinę 11:30 przechodzą pod opieką wychowawców na teren Szkoły Podstawowej nr 2 – plac przed szkołą gdzie o godz. 11:30 przewidziane jest oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego. Po zakończeniu uroczystości uczniowie rozchodzą się do domów.