DZIEŃ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Dnia 14 czerwca w naszej szkole miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – Dzień Języka Angielskiego. Projekt składał się z kilku elementów: przedstawienia w języku angielskim pt . Cinderella –zaprezentowanym przez uczniów klasy 8 f,  lektury bajki dla klas 1-3 – „The Hungry Dog ” – przeczytanym przez uczennicę klasy 8 c Karolinę Zubek, (ilustracje do bajki wykonali uczniowie klas 8b, 8d, 8e, 8f), oraz książeczki stworzonej na podstawie bajki „The Very Hungry Caterpillar” przez Adriannę Majewską uczennicę klasy 8b. (Książeczka dostępna jest  na stronie internetowej szkoły). Swój wkład w Dzień Języka Angielskiego miały także klasy  4e  i 4h  które wykonały ilustracje do bajki Cinderella . Zostały one  zaprezentowane jako element dekoracji.

W projekt zaangażowane były klasy  8 a opiekę nad nim sprawowały nauczycielki języka angielskiego – Agnieszka Tyrpa i Ewa Łazoryk.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!