ZAKOŃCZENIE TEMATYCZNEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO „UMARLI, ABYŚMY MOGLI ŻYĆ WOLNI”. MIEJSCE LWOWA I JEGO OBROŃCÓW W WALCE O NIEPODLEGŁOŚĆ POLSKI

9 kwietnia 2019 roku ogłoszono listę laureatów i finalistów Tematycznego Konkursu Historycznego „Umarli, abyśmy mogli żyć wolni”. Miejsce Lwowa i jego obrońców w walce o niepodległość Polski – dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2018/2019. Konkurs ten był współorganizowany przez Małopolskie Kuratorium Oświaty w Krakowie, Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Krakowie, Marszałka Województwa Małopolskiego oraz Fundację Centrum Dokumentacji Czynu Niepodległościowego. W konkursie tym tytuł Laureata otrzymał uczeń klasy VII b Mikołaj Lewicki, a tytuł Finalisty uczeń klasy VIII c Radosław Święch. Gratulujemy Uczniom wspaniałych osiągnięć i dziękujemy za godne i owocne reprezentowanie Naszej Szkoły we wszystkich etapach wyżej wymienionego konkursu.

Tomasz Tatar