EGZAMIN ÓSMOKLASISTY – INFORMACJE

 

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

W poniedziałek 15.04.2019 roku rozpoczną się egzaminy dla uczniów kals ósmych. Egzaminy odbywają się zgodnie z harmonogramem. Rozpoczną się one w ustalonych salach w budynku B przy ulicy Sobieskiego 1. Uczniowie klas ósmych pojawiają się w szkole (ul. Sobieskiego) o godzinie 8.15. Obowiązuje strój galowy. Przypominamy, że uczeń przynosi tylko czarny długopis/pióro oraz legitymację szkolną. Na egzamin z matematyki uczeń przynosi również linijkę. Nie wolno używać innych przyborów – tylko czarny długopis (oraz dodatkowo linijka na egzaminie z matematyki)!

Uczniowie klas ósmych piszą egzaminy wg terminarza:

  • język polski – 15 kwietnia 2019 r. (poniedziałek)
  • matematyka – 16 kwietnia 2019 r. (wtorek)
  • język obcy nowożytny – 17 kwietnia 2019 r. (środa)

Uczniom klas ósmych życzymy powodzenia na egzaminach! Trzymamy za Was kciuki!