WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO KLAS III

2 kwietnia 2019 r. odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny klas III-ich. Osoby, które zdobyły największą liczbę punktów, będą reprezentować szkołę w Gminnym Konkursie Matematycznym, który od lat odbywa się w Szkole Podstawowej nr 3 w Myślenicach. Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – Szymon Hodurek, 3d

II miejsce – Jakub Jąkała, 3c

III miejsce – Maciej Cichoń, 3b

 

IV miejsce – Natalia Hajdas, 3b

V miejsce – Tomasz Gzyl, 3c

VI miejsce – Franciszek Koniuszy, 3b

VII miejsce – Szymon Bogdan, 3a

                        Kamil Mokrzycki, 3c

Do Gminnego Konkursu Matematycznego uczniów klas III-ich zakwalifikowali się uczniowie z pierwszych sześciu miejsc. Odbędzie się on w Szkole Podstawowej nr 3 w Myślenicach 15 maja o godzenie 9:00. Uczniowie udadzą się na miejsce wraz z nauczycielem.

Monika Moryc

Urszula Biel