KONKURS „ZAPROJEKTUJ MASKOTKĘ MIEJSKIEGO ZAKŁADU WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W MYŚLENICACH” ROZSTRZYGNIĘTY

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w gminnym konkursie plastycznym pt. „Zaprojektuj maskotkę Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Myślenicach’’. Gratulacje  dla Aleksandry Grzechackiej z klasy Vc za zajęcie II miejsca w kategorii IV–VI. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród miało miejsce w Urzędzie Miasta i Gminy Myślenice w dniu 20 marca 2019 r.

Prace uczniów zakwalifikowane do etapu gminnego:

1.Amelia Szatan Ia

2.Barbara Wójcik Id

3.Karolina Trybała Ie

4.Wiktoria Pilch IIc

5.Gabriela Kruszec IVa

6.Nikola Rapacz IVc

7.Grzegorz Kolbiarz IVd

8.Oliwier Sobecki IVd

9.Wiktor Kaczorowski IVd

10.Aleksandra Grzechacka Vc

11.Sandra Szlachetka Vc

12.Oliwia Żądło Vf

13.Dagmara Szymska Vf

Oraz prace uczniów z etapu szkolnego:

-Patryk Cieńkosz I

-Milena Klimas IIc

-Bartłomiej Łętocha IIc

-Mariusz Karaim IIc

-Adam Burkat IIc

-Milena Kołodziejczyk IIc

-Jakub Mirek IIc

-Marysia Ostrowska IIc

-Zosia Batko IIc

– Anna Polewka IIa

W najbliższym czasie zostanie ogłoszony konkurs internetowy na prace biorące udział w konkursie – przez głosowanie na fb. Informacje na stronie MZWiK Myślenice.

Nowe konkursy plastyczne – informacje na drzwiach sali 214 i u p. Beaty Baczyńskiej.