KONKURS „KOMPUTEROWY PROJEKT KARTKI ŚWIĄTECZNEJ”

Zapraszamy uczniów klas I – III do udziału w XVII edycji konkursu „Komputerowy projekt kartki świątecznej”

Zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie projektu kartki wielkanocnej za pomocą techniki komputerowej.

Warunki konkursu:

1. Praca ma być wykonana techniką komputerową w programie graficznym Paint.

Praca musi zawierać elementy graficzne autorstwa uczestnika konkursu i powinna być wykonana samodzielnie.

1. Nie wolno stosować elementów gotowych (np. ClipArt, obrazów skanowanych, z Internetu) lub elementów autorstwa innych osób. Rysujemy tylko za pomocą narzędzi programu Paint!!!
  1. Podpisane prace /imię, nazwisko, klasa/ należy przesłać na adres: uczniowiesp2@o2.pl lub zapisać na płycie CD i oddać bezpośrednio do Organizatorów konkursu /Barbara Bicz, Renata Zygmunt; sala 102/.
  2. Prace należy składać do 14 kwietnia 2019 roku.

Komisja będzie oceniać:

zawartość merytoryczną pracy, tj. zgodność z tematem, pomysł, inwencję twórczą, stronę techniczną tj. szatę graficzną, stopień zaawansowania użytych narzędzi graficznych, przejrzystość i czytelność pracy.

Organizatorzy konkursu