HARMONOGRAM REKOLEKCJI – KLASY 7,8 oraz 3 GIMNAZJALNE

W dniach 11-13 marca klasy 7, 8 oraz 3 gimnazjalne uczestniczą w Rekolekcjach Wielkopostnych wg poniższego harmonogramu:

Poniedziałek – 11 marca 2019r – godz. godz. 11:30 – wyjście do kościoła 11:20

Klasa 7a – mgr Beata Baczyńska

Klasa 7b – mgr Monika Lemaniak

Klasa 7c – mgr Agata Danek

Klasa 7d – mgr Bogusław Dziurdzia

Klasa 7e – mgr Sławomir Mosiężny

Klasa 8a – mgr Agnieszka Tyrpa

Klasa 8b – mgr Ewa Łazoryk

Klasa 8c – mgr Marzena Róg

Klasa 8d – mgr Franciszek Pilch

Klasa 8e – mgr Elżbieta Pawlikowska  

Klasa 8f – mgr Izabela Leżańska

Klasa 3a – mgr Jadwiga Lenart

Klasa 3b – mgr Wojciech Kaźnica

Klasa 3c – mgr Edyta Baranek

Klasa 3d – mgr Przemysław Senderski

Klasa 3e – mgr Dorota Święch

Klasa 3f – mgr Paweł Biela

 

Wtorek – 12 marca 2019r – godz. 11:30 – wyjście do kościoła 11:20

Klasa 7a – mgr Teresa Salawa – Ogórek

Klasa 7b – mgr Bogusław Dziurdzia

Klasa 7c – mgr   Alicja Wróblewska

Klasa 7d – mgr  Jarosława Słowik

Klasa 7e – mgr Tadeusz Szlachetka

Klasa 8a – mgr Krystyna Oliwa

Klasa 8b – mgr Jadwiga Lenart

Klasa 8c – mgr Anna Woźniak

Klasa 8d – mgr Robert Kostecki

Klasa 8e – mgr Przemysław Senderski

Klasa 8f – mgr Izabela Leżańska

Klasa 3a – mgr Wojciech Kaźnica

Klasa 3b – mgr Zbigniew Wiącek

Klasa 3c – mgr Ewelina Zlezarczyk

Klasa 3d – mgr Jerzy Zduń

Klasa 3e – mgr Edyta  Baranek

Klasa 3f – mgr Paweł Biela

 

Środa – 13 marca 2019r – godz. 11:15 – wyjście do kościoła 11:00

Klasa 7a – mgr Katarzyna Twardosz / lekcja 5 – mgr Anna Dziurdzia

Klasa 7b – mgr Agata Danek

Klasa 7c – mgr  Teresa Salawa – Ogórek

Klasa 7d – mgr Anna Woźniak / lekcja 5 – mgr Sławomir Mosiężny

Klasa 7e – mgr Tomasz Biel

Klasa 8a – mgr Izabela Leżańska

Klasa 8b  – mgr Senderski Przemysław

Klasa 8c – mgr Marzena Róg / lekcja 5 – mgr Franciszek Pilch

Klasa 8d – mgr Alicja Wróblewska 

Klasa 8e – mgr Krystyna Oliwa

Klasa 8f – mgr Anna Górecka

Klasa 3a – mgr Katarzyna Haberna

Klasa 3b – mgr Maria Latosiewicz

Klasa 3c – mgr Beata Baczyńska

Klasa 3d – mgr Iwona Jasek

Klasa 3e – mgr Irena Chwiej

Klasa 3f – mgr Magdalena Miętka

wpis: Paweł Biela