GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „ZAPROJEKTUJ MASKOTKĘ MIEJSKIEGO ZAKŁADU WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W MYŚLENICACH”

Zapraszamy uczniów klas I-VI do udziału w konkursie plastycznym. Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej płaskiej lub przestrzennej dowolna techniką (w szczególności: obraz, rysunek, grafika, rzeźba, rękodzieło), wykonanej samodzielnie przez pojedynczego autora, nieprezentowanej w innych konkursach plastycznych lub wystawach, przedstawiającej pomysł autora na projekt maskotki Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Myślenicach.

Prace na konkurs wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową. można oddawać do 13 marca do nauczycieli plastyki, przyrody lub biologii.

Zapraszamy do udziału!


Regulamin konkursu – kliknij tutaj.

Karta zgłoszenia – kliknij tutaj.

wpis: Paweł Biela