WYNIKI KONKURSÓW KURATORYJNYCH

Trwają konkursy przedmiotowe i tematyczne organizowane przez Kuratorium. Prezentujemy listy uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego. A niedługo zaprezentujemy tych, którzy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego.

Serdecznie gratulujemy znakomitej wiedzy i umiejętności!


UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPU REJONOWEGO

MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU Z MATEMATYKI (SP) 2018/2019

Lp. Nazwisko i Imię Ucznia Klasa Opiekun
1. BIELA AGNIESZKA 8b mgr M. Grzechacka
2. KAMIŃSKI MATEUSZ 8b mgr M. Grzechacka
3. MICHALIK ADRIAN 8f mgr A.Danek
4. MIZERA KONRAD 8b mgr M. Grzechacka
5. PŁATEK MIŁOSZ 6b mgr K. Twardosz
6. TYRAŁA JAKUB 8f mgr M. Suder
7. ŻEGLEŃ MATEUSZ 7a mgr K. Twardosz

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPU REJONOWEGO

MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU Z GEOGRAFII (SP) 2018/2019

Lp. Nazwisko i Imię Ucznia Klasa Opiekun
1. CHĘCIŃSKI KRYSTIAN 8b mgr T. Salawa-Ogórek
2. KAMIŃSKI MATEUSZ 8b mgr T. Salawa-Ogórek
3. ŚMIGLA KATARZYNA 8d mgr T. Salawa-Ogórek
4. ŻEGLEŃ MATEUSZ 8b mgr T. Salawa-Ogórek

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPU REJONOWEGO

MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO (SP) 2018/2019

Lp. Nazwisko i Imię Ucznia Klasa Opiekun
1. BUJAS NIKOLA 7a mgr J. Słowik
2. CZERNECKI WIT 8e mgr E. Łazoryk
3. GRZYBEK ALEKSANDER 8c mgr J. Słowik
4. HAJDAS PATRYK 8a mgr  A. Tyrpa
5. JARZĄBEK MARTYNA 7c mgr E. Pawlikowska
6. NOWAK JAGODA 8f mgr  A. Tyrpa
7. SŁOWIK MIŁOSZ 8e mgr E. Pawlikowska
8. SZLACHETKA AMELIA 8d mgr E. Łazoryk
9. SZYDŁOWSKI ANTONI 8c mgr J. Słowik
10. TYRAŁA JAKUB 8e mgr E. Pawlikowska
11. ZWIERZ ZUZANNA 7c mgr E. Pawlikowska

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPU REJONOWEGO

MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU Z CHEMII (SP) 2018/2019

Lp. Nazwisko i Imię Ucznia Klasa Opiekun
1. CZERNECKI WIT 8e mgr K. Oliwa
2. NOWAK IGNACY 8b mgr S. Mosiężny
3. SZYMSKI HUBERT 8a mgr K. Oliwa
4. TYRAŁA JAKUB 8e mgr K. Oliwa

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPU REJONOWEGO

MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU Z JĘZYKA POLSKIEGO (SP) 2018/2019

Lp. Nazwisko i Imię Ucznia Klasa Opiekun
1. GRZYBEK ALEKSANDER 8c mgr A. Woźniak
2. KUS ANNA 6c mgr A. Woźniak
3. PIESAKOWSKA MAJA 5f mgr M. Miętka
4. PIETRZAK KAROLINA 7a mgr M. Lemaniak

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPU REJONOWEGO

MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU Z FIZYKI (SP) 2018/2019

Lp. Nazwisko i Imię Ucznia Klasa Opiekun
1. KAMIŃSKI MATEUSZ 8b mgr J. Zduń

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPU REJONOWEGO

MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO (SP) 2018/2019

Lp. Nazwisko i Imię Ucznia Klasa Opiekun
1. MIZERA KONRAD 8b mgr A. Burkat

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPU REJONOWEGO

MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU Z BIOLOGII (SP) 2018/2019

Lp. Nazwisko i Imię Ucznia Klasa Opiekun
1. SZYMSKI HUBERT 8a mgr K. Oliwa
2. CZERNECKI WIT 8e mgr M. Jaśkowiec
3. NOWAK JAGODA 8f mgr M. Jaśkowiec

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPU REJONOWEGO

MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU Z INFORMATYKI (SP) 2018/2019

Lp. Nazwisko i Imię Ucznia Klasa Opiekun
1. GRZYBEK ALEKSANDER 8c mgr inż. Tomasz Biel

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPU REJONOWEGO

MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU TEMATYCZNEGO „Z Dobrą Nowiną przez życie (SP) 2018/2019

Lp. Nazwisko i Imię Ucznia
1. BANASZEK OLGA
2. BŁACHUT ALICJA
3. BORYCZKO ALEKSANDRA
4. DROŻDŻ DOMINIK
5. DYCZKOWSKI HUBERT
6. HOŁUJ ADAM
7. JANICKA MARIKA
8. JĘDRZEJOWSKA BARBARA
9. KACZANOWSKA DARIA
10. KLUSKA JAN
11. LEŚNIAK KAMIL
12. ŁOTOCKA ALEKSANDRA
13. MAGIERA PATRYK
14. MAJ JOANNA
15. MATOGA WOJCIECH
16. MATOGA ELŻBIETA
17. NYKIEL EMILIA
18. OLESEK MARIA
19. OLEWIŃSKI KACPER
20. PIESAKOWSKA MAJA
21. PRZEKWAS RITA
22. SERAFIN DANIEL
23. SŁOWIAK LILIANNA
24. STAWOWY WOJCIECH
25. SZATAN SEBASTIAN
26. SZCZECIŃSKA ALEKSANDRA
27. SZLACHETKA JOANNA
28. ŚWIĘCH RADOSŁAW
29. TUPTA PAULINA
30. WIERZBOWICZ ZUZANNA

Powodzenia w dalszej części trwania konkursów!

wpisu dokonał Paweł Biela