WYCIECZKA KLAS IV D i IV F

Dnia 13 grudnia 2018 roku dwie klasy czwarte – IV d i IV f – pojechały wraz z wychowawcami. P. Natalią Wylegałą i P. Sylwią Nosal oraz panem Pawłem Bielą na wycieczkę do Krakowa. Wycieczka była od samego początku bardzo wesoła i sympatyczna.

Najpierw pojechaliśmy do kina na film pt.: „Grinch”. Film ten, a właściwie bajka, wszystkim już może dobrze znana, rozbawiła wszystkich widzów – i tych małych i dorosłych, momentami nawet do łez. Na koniec też została przepleciona pięknym morałem, który również wzruszył zebranych.

Po kinie był czas na pełną wrażeń papugarnię. Żeby się do niej dostać trzeba było przejść przez piękny i malowniczo udekorowany o tej porze roku rynek krakowski. Na miejscu rozdzieliliśmy się na dwie grupy. Jedna karmiła papugi w specjalnych pelerynach. Papugi przylatywały do nas, bo mieliśmy miseczki z ziarnami dla nich. Siadały nam na rękach, ramionach i głowie. Można było zrobić sobie nawet zdjęcie z kilkoma dużymi Arami na raz. Niesamowite przeżycie!

Druga grupa bawiła się w tym czasie w najlepsze w „selfiarni”. Jest to pomieszczenie, gdzie można pogłaskać wirtualnie dzikie zwierzęta.  Dzięki okularom 3D można było również zobaczyć  ławicę przepływających ryb w oceanie lub włożyć rękę w paszczę lwa. Oprócz tego były fantastycznie namalowane obrazy, które sprawiały wrażenie rzeczywistości np. bycie zabawką kota, karmienie słonia butelką z mlekiem, bycie duszonym przez anakondę lub podawanie jabłka żyrafie. Podsumowując wycieczka się bardzo udała, było wesoło i ciekawie.

Do zobaczenia na następnej wycieczce! 🙂


wpisu dokonał Paweł Biela