ODBLASKOWA SZKOŁA

W dniu 10 grudnia 2018 roku w Centrum Kongresowym ICE  w Krakowie miała miejsce uroczysta gala wręczenia nagród laureatom IX Edycji Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła”.   Nasza szkoła pierwszy raz brała udział w tym konkursie i udało nam się osiągnąć bardzo wysokie wyniki.

Za zajęcie szóstego miejsca w województwie reprezentanci naszej szkoły odebrali czek na kwotę  3000 zł oraz dyplom potwierdzający uczestnictwo w IX Edycji Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła”. Natomiast jako najlepsza szkoła w powiecie otrzymaliśmy grawerowany dyplom.

Do konkursu zgłosiło się 340 szkół podstawowych z województwa małopolskiego. Dzięki tej inicjatywie na początku bieżącego roku szkolnego na terenie Małopolski w kamizelki i elementy odblaskowe zostało wyposażonych ponad 50 tys. uczniów.

Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez Małopolską Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu wielu inicjatyw związanych z udziałem naszej szkoły w tym konkursie.

Więcej informacji i zdjęcia z gali znajdują się pod linkiem.