„100 ZADAŃ NA STULECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI”

Uczcić setną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości można na wiele sposobów. Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wzięcia udziału w projekcie polegającym na rozwiązaniu 100 zadań matematycznych. Akcja pod nazwą „100 ZADAŃ NA STULECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI” trwała od 20.09 do 7.11 i była podzielona na dwie grupy wiekowe. Każdego dnia, uczniowie mieli na zadanie rozwiązanie trzech zadań.

Dziękuję osobom, które wzięły udział w tym projekcie, jednocześnie informuję, że:

  1. Dominika Cygan
  2. Emma Payne
  3. Sarah Payne
  4. Dagmara Szymska
  5. Gabriela Ścisłowicz
  6. Julia Surówka
  7. Milena Gubała

prawidłowo rozwiązały 100 zadań. Gratuluję im wytrwałości, systematyczności oraz bardzo dobrej wiedzy matematycznej.

Dyplomy i nagrody za udział w projekcie zostaną wręczone podczas zakończenia roku szkolnego 2018/ 2019.

Organizator projektu Monika Grzechacka


wpisu dokonał Paweł Biela