JASEŁKA

To były  Jasełka w których zagrała największa liczba aktorów w historii naszej szkoły ! Jasełka w których zagrał  każdy rodzic, każde dziecko, każdy nauczyciel! Jak to możliwe by cała szkoła wystąpiła w przedstawieniu? To proste! Dzięki Waszym szlachetnym sercom wszyscy przynieśliśmy dary Jezusowi. Każde dziecko dzięki wsparciu swoich rodziców,  przyniosło paczkę żywnościową która została przekazana do Caritas – Betania Myślenice. Skala przedsięwzięcia zaskoczyła nas wszystkich.  W przedświątecznej atmosferze nie zapomnieliśmy o tych którzy jak Nowonarodzony są potrzebujący. Napełnił nas prawdziwy duch Bożego Narodzenia!  Dziękujemy!

A oto relacja uczennicy klasy Vf Mai Piesakowskiej.

21 grudnia 2018 w naszej szkole odbyły się jasełka przygotowane przez uczniów klas Vd, Vg, pod opieką pań Ewy Łazoryk i Magdaleny Tobolewicz. Nasi uczniowie w ciekawy i oryginalny sposób pokazali historię Bożego Narodzenia. Pod koniec w orszaku trzech króli reprezentanci klas złożyli wcześniej przygotowane paczki żywnościowe. Podczas jasełek został rozstrzygnięty konkurs na bożonarodzeniową kartkę. Wyróżnieni uczniowie dostali nagrody, a kartki pozostałych trafiły do  Wojewódzkiego  Specjalistycznego Szpitala  Dziecięcego im. Św. Ludwika w Krakowie.

Ewa Łazoryk