ODBLASKOWA DROGA MOŻE TAKŻE PROWADZIĆ DO PANA BOGA

Odblaskowy różaniec był kolejnym działaniem podjętym w ramach konkursu ,,Odblaskowa Szkoła’’. 24.10.2018 r. uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami zebrali się w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Myślenicach. Dzieci i  młodzież ubrani w kamizelki i elementy odblaskowe wraz z rodzicami i nauczycielami modlili się w intencji wszystkich pieszych by bezpiecznie przemieszczali się po drogach,  podróżnych aby szczęśliwie docierali do swoich celów podróży oraz  kierowców aby bezpiecznie, rozważnie i bez brawury prowadzili swoje pojazdy. Była to niezwykła lekcja bezpieczeństwa, która wiele osób skłoniła do zadumy nad swoim postępowaniem na drodze oraz zachęciła do zachowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym.