SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI STRAŻY MIEJSKIEJ I POLICJI

W dniu 31 października 2018 r. podczas podsumowania konkursu ,,Odblaskowa szkoła” do naszej szkoły zawitali niezwykli goście. Byli to przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach oraz Straży Miejskiej w Myślenicach. Spotkanie rozpoczęło się pogadankami dotyczącymi bezpieczeństwa w ruchu drogowym, znaczenia odblasków i kamizelek odblaskowych  oraz zwróceniem uwagi na konieczność noszenia elementów odblaskowych przez uczniów. Uczniowie klas I-III uczestniczyli w niezwykłej bajce opowiadanej przez przedstawiciela Straży Miejskiej, która przedstawiła zasady bezpieczeństwa na drodze, w domu oraz w szkole.

Na zakończenie spotkania przedstawiciele Policji i Straży Miejskiej uczestniczyli w rozdaniu nagród laureatom w konkursach przeprowadzonych w ramach realizacji akcji ,,Odblaskowa Szkoła”.