ODBLASKOWA DYSKOTEKA

Ważnym wydarzeniem w naszej szkole związanym z realizacją konkursu ,,Odblaskowa Szkoła”  była „Odblaskowa Dyskoteka” zorganizowana dla uczniów klas IV – VI. Dyskoteka odbyła się 18 października w godzinach wieczornych. Wszyscy uczniowie byli wyposażeni w elementy odblaskowe gdyż stanowił on bilet wstępu.

Podczas zabawy odbyła się krótka edukacja o naszym bezpieczeństwie na drodze po zmroku oraz odbył się konkurs na ,,Najciekawszy strój odblaskowy”. Uczniowie sami mogli się przekonać na jakiej zasadzie działają elementy odblaskowe oraz że dzięki nim jesteśmy bardziej widoczni na drodze. Laureaci zostali nagrodzeni podczas podsumowania konkursu „Odblaskowa szkoła”.  Zanim uczniowie ruszyli  do domu wykonano pamiątkowe zdjęcie, podczas którego uczniowie wykrzyczeli hasło „jestem widoczny, jestem bezpieczny”.