UCZNIOWIE OTRZYMALI NAGRODY BURMISTRZA

W dniu 11 października 2018 roku odbyło się w szkolnej auli spotkanie z p. Burmistrzem, które dotyczyło rozdania nagród dla wybitnie uzdolnionych uczniów za poprzedni rok szkolny 2017/18.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością Burmistrz Miasta i Gminy p. Maciej Ostrowski oraz Dyrekcja Szkoły: p. Beata Chrapek – Paciorek oraz p. Tadeusz Jarząbek.

Pan Burmistrz wspomniał w swoim wystąpieniu o tym, że już od ponad 20 lat przyznawane są stypendia dla uczniów, którzy są laureatami konkursów przedmiotowych oraz mają wybitne osiągnięcia w różnorakich dziedzinach. Jest to również nagroda za wielkie wyrzeczenia i ciężką pracę uczniów i ich opiekunów. Burmistrz pogratulował również rodzicom oraz wszystkim nauczycielom. Pedagogom złożył życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej.

Łącznie w Gminie Myślenice zostało nagrodzonych 40 uczniów, z czego aż 12 osób z klas gimnazjalnych, a 5 z klas szkoły podstawowej SP2. Nagrody dla wybitnie uzdolnionych uczniów w roku szkolnym 2017/2018 przyznane zostały następującym uczniom:

1. Konrad Mizera
  2. Karolina Pietrzak
  3. Radosław Święch
  4. Jakub Tyrała
  5. Mateusz Żegleń
  6. Jan Jaśkowiec
  7. Mateusz Podmokły
  8. Ryszard Sikorski
  9. Szymon Wincenciak
  10. Ewa Dziga
  11. Wiktoria Bularz
  12. Julia Przała
  13. Bartłomiej Kukliński
  14. Jakub Kotarba
  15. Krystian Nieckula
  16. Oliwia Kopp
  17. Sławomir Chmiel

Spotkanie zakończyło wykonanie grupowych fotografii oraz wspólne rozmowy w sympatycznej atmosferze.

Nagrodzonym uczniom i ich rodzicom składamy serdeczne gratulacje!

wpisu dokonał: Paweł Biela