UCZNIOWIE OTRZYMALI NAGRODY BURMISTRZA

W dniu 11 października 2018 roku odbyło się w szkolnej auli spotkanie z p. Burmistrzem, które dotyczyło rozdania nagród dla wybitnie uzdolnionych uczniów za poprzedni rok szkolny 2017/18.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością Burmistrz Miasta i Gminy p. Maciej Ostrowski oraz Dyrekcja Szkoły: p. Beata Chrapek – Paciorek oraz p. Tadeusz Jarząbek.

Pan Burmistrz wspomniał w swoim wystąpieniu o tym, że już od ponad 20 lat przyznawane są stypendia dla uczniów, którzy są laureatami konkursów przedmiotowych oraz mają wybitne osiągnięcia w różnorakich dziedzinach. Jest to również nagroda za wielkie wyrzeczenia i ciężką pracę uczniów i ich opiekunów. Burmistrz pogratulował również rodzicom oraz wszystkim nauczycielom. Pedagogom złożył życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej.

Łącznie w Gminie Myślenice zostało nagrodzonych 40 uczniów, z czego aż 12 osób z klas gimnazjalnych, a 5 z klas szkoły podstawowej SP2. Nagrody dla wybitnie uzdolnionych uczniów w roku szkolnym 2017/2018 przyznane zostały następującym uczniom:

 1. Konrad Mizera
 2. Karolina Pietrzak
 3. Radosław Święch
 4. Jakub Tyrała
 5. Mateusz Żegleń
 6. Jan Jaśkowiec
 7. Mateusz Podmokły
 8. Ryszard Sikorski
 9. Szymon Wincenciak
 10. Ewa Dziga
 11. Wiktoria Bularz
 12. Julia Przała
 13. Bartłomiej Kukliński
 14. Jakub Kotarba
 15. Krystian Nieckula
 16. Oliwia Kopp
 17. Sławomir Chmiel

Spotkanie zakończyło wykonanie grupowych fotografii oraz wspólne rozmowy w sympatycznej atmosferze.

Nagrodzonym uczniom i ich rodzicom składamy serdeczne gratulacje!


wpisu dokonał: Paweł Biela