WYNIKI WYBORÓW DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Dnia 24 października w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie oddawali głosy na kandydatów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, pierwszego i drugiego Zastępcę Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego oraz na Opiekuna Samorządu Uczniowskiego.

W wyniku głosowania zostali w tej turze wybrani:

I zastępca przewodniczącego SU – została nim Zuzanna Wierzbowicz

II zastępca przewodniczącego SU – został nim Aleksander Wachowski

Opiekunem Samorządu został wybrany p. Zbigniew Wiącek


W głosowaniu na Przewodniczącego SU nikt nie uzyskał wymaganej większości głosów. W związku z tym została zarządzona II tura, która odbyła się 26 września. W jej wyniku nową Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została wybrana Martyna Stokłosa z klasy 3e.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkim owocnej pracy na rzecz społeczności szkolnej!

Protokół nr 1 – wybory w dniu 24.09 – kliknij tutaj.

Protokół nr 2 – wybory w dniu 26.09 – kliknij tutaj.