PRZYWITALIŚMY NASZYCH PRZYJACIÓŁ ZE SŁOWENII

17 września ok. godziny 20 przywitaliśmy w Myślenicach kolejny raz grupę naszych przyjaciół z Sentjernej w Słowenii. W tym roku przyjechała grupa 25 uczniów wraz z opiekunami, by przez tydzień poznawać nasz piękny kraj i wspólnie z naszymi uczniami spędzić świetny czas.

Po opuszczeniu autokaru niektórzy przywitali swoich „starych” przyjaciół, a niektórzy poznali nowych kolegów. Udaliśmy się do szkoły, a tam na stołówce szkolnej odbyło się uroczyste rozpoczęcie wymiany.

Inicjator i organizator wymian p. Tadeusz Jarząbek przywitał zebranych. Życzył wszystkim wspaniale spędzonego czasu w Polsce i podziękował tym, którzy przyczyniają się do organizacji wymian. Następnie wszyscy zjedli bardzo smaczną, przygotowaną przez panie z kuchni, obiadokolację. Wszystkim smakowało, a po posiłku przedstawiony został plan na kolejny dzień. Następnie wykonane zostały pamiątkowe fotografie i nasi uczniowie zabrali swoich nowych znajomych do swoich domów. W następny dzień wymiany jej uczestnicy wyruszą m.in. do Oświęcimia.

Witamy wśród nas / Dobrodošli:

JEŽ, NINA, MAJA, URBAN, TAJ, KLAVDIJA, ŠPELA, KARIN, NEJA, KLARA, MARIJA, GAŠPER, DEJAN, KEVIN, HANA, DAŠA, LAURA, TEJA, MANCA, EMA, LARA, ŽAK, NEŽA, NIK, JAKA, AND TEACHERS: LANA, MOJCA.

 WELCOME AND HAVE A NICE TIME IN POLAND!!! 🙂


wpisu dokonał Paweł Biela