ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Podczas ostatnich dwóch dni roku szkolnego 2017/2018 – czyli 21 i 22 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie całorocznej pracy uczniów.

W czwartek poznaliśmy najbardziej aktywnych uczniów naszej szkoły. Osoby, które brały udział w różnych konkursach i akcjach, zostały nagrodzone za swój wysiłek, ogrom pracy i aktywność, z rąk Pani Dyrektor odebrały książki i dyplomy, a od swoich szkolnych kolegów otrzymały gromkie brawa.

Piątek to tradycyjnie dzień rozdania świadectw i oficjalnego pożegnania roku szkolnego. Pani dyrektor Beata Chrapek – Paciorek podczas swojego przemówienia podsumowała minione miesiące, podziękowała rodzicom i nauczycielom za wysiłek i pracę jaką każdego dnia wkładają w wychowanie i edukację dzieci oraz uczniom za ich całoroczny trud i chęć do nauki.

Po ceremonii zakończenia roku szkolnego, uczniowie  udali się do swoich klas na ostatnie przedwakacyjne spotkanie, gdzie z rąk wychowawców otrzymali świadectwa.