SUKCESY ARTYSTYCZNE NASZYCH UCZNIÓW

Dnia 26.04.2018r. odbył się finał powiatowego konkursu plastycznego na „Symbol Produktu Dnia Polskiego”, którego celem było:

– promowanie wśród młodych postaw patriotycznych

– promocja produktu krajowego

– wspieranie polskiej gospodarki

– kształtowanie umiejętności świadomego wyboru

– rozwijanie kreatywności uczniów

Nasi uczniowie wraz z opiekunem zostali zaproszeni do Zespołu Placówek Oświatowych w Bysinie, gdzie odebrali nagrody i wyróżnienia, podziwiając zarazem prezentowane prace. Zwycięska praca (projekt znaczka – symbolu) została dodatkowo nadrukowana na torbach zakupowych, które otrzymali zaproszeni goście i uczestnicy.

I miejsce: Milena Baczyńska, kl. VII A

II miejsce: Nikola Uziel, kl. II A gimn.

Wyróżnienie: Monika Wójtowicz,  kl. II E gimn.

GRATULACJE!!!!

Dodatkowo prace, które nie zakwalifikowały się do dalszego (powiatowego etapu) można obejrzeć na wystawie zorganizowanej w budynku B (gimnazjum) na tablicy koło biblioteki szkolnej.

ZAPRASZAMY!

Więcej informacji na temat przedsięwzięcia na tvp info Myślenice.

Gminne Konfrontacje Plastyczne pt. „Stanisław Wyspiański jako wizjoner” – praca przestrzenna –  organizowane przez Dom Kultury w Głogoczowie zakończyły się dla naszych uczniów otrzymaniem III miejsca przez Katarzynę Majewską z kl. III C gimn.

GRATULACJE!!!

Po etapie szkolnym konkursu plastycznego na ‘’Pocztówkę na ludowo’’ zakwalifikowały się do kolejnego – powiatowego etapu V Konkursu Plastycznego „Folklor w duszy gra” prace następujących uczniów naszej szkoły:

• Julii Latosiewicz  z kl. III C,
  • Moniki Wójtowicz z kl. II E,
  • Emilii Zawady z kl. III B,
  • Julii Szarek z kl. II C,
  • Ewy Wróblewskiej z kl. II E,
  • Beaty Ziembli z kl. II E,
  • Natalii Pietrzak z kl. III D,
  • Julii Żyły z kl. II E.

Również gratulujemy i czekamy na dalsze wyniki i sukcesy!!!

Uczniowie naszej szkoły bardzo licznie uczestniczyli w MYŚLENICKIEJ NOCY GALERII 2018 organizowanej przez MOKiS i w „NOCY NA WALIZKACH” organizowanej przez Muzeum Niepodległości.

Więcej relacji z imprez i spotkań na stronie internetowej gimnazjum w zakładce INNOWACJA PEDAGOGICZNA „KULTURALNA I AKTYWNA SZKOLA”.

W konkursie plastycznym NA PROJEKT ZNACZKA POCZTOWEGO do tematu „RATUJMY KLIMAT” do etapu ogólnopolskiego zakwalifikowały się 3 prace uczniów z gimnazjum:

• Oliwii Studnickiej IIF,
  • Darii Szuby- Łaty IIID,
  • Marty Olesek IIIB.

Zakwalifikowane prace i prace z etapu szkolnego można oglądać w gablocie koło Sali nr 4