UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE KONKURSÓW

W poniedziałek 21 maja 2018 roku w Domu Arcybiskupów Krakowskich przy ulicy Franciszkańskiej 3 w Krakowie odbyła się Uroczysta Gala Laureatów Konkursów o tematyce biblijnej i religijnej.

Dzieci i młodzież biorące udział w konkursach w roku szkolnym 2017/2018 odebrali nagrody z rąk Metropolity Krakowskiego Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego i Małopolskiej Kurator Oświaty Barbary Nowak.

Wśród nich byli Uczniowie naszej Szkoły: Zofia Wilk z klasy III B, Laureatka  Diecezjalnego Konkursu Plastycznego „Duch Święty i Jego dary” oraz Radosław Święch z klasy VII c, Laureat Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie”. Serdecznie gratulujemy naszym Laureatom i wyrażamy wdzięczność, że godnie reprezentowali naszą Szkołę w ww. Konkursach.

Tomasz Tatar

Zdjęci pochodzą z internetowego wydania tygodnika „Gość Niedzielny”