WYNIKI GMINNEGO KONKURSU POETYCKIEGO „KIEDY MYŚLĘ, NIEPODLEGŁOŚĆ”

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za nadesłanie prac. Wybranie jedynie czternastu nagrodzonych wierszy nie było dla  jurorów rzeczą łatwą. Każda z nadesłanych prac była świadectwem talentu, wrażliwości, a także mądrego patriotycznego nauczania – zarówno w szkołach, jak i w domach. Biorąc pod uwagę wszystkie kryteria zawarte w regulaminie konkursu, jury w składzie: p. Alicja Wróblewska, p. Magdalena Miętka i p. Monika Lemaniak postanowiło nagrodzić następujące osoby:

SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV – VI

Wyróżnienia:

Karolina Miśkiewicz – SP Krzyszkowice

Emilia Kluska – SP Krzyszkowice

Nagrodzonym i wyróżnionym młodym poetom serdecznie gratulujemy weny i talentu!

Gratulujemy i dziękujemy również nauczycielom, rodzicom i opiekunom utalentowanych literacko dzieci i młodzieży, które – dzięki Państwu – sięgają po pióro i dzielą się tym, co im w duszy gra.

Laureatów konkursu i ich rodziców oraz opiekunów zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 27 kwietnia 2018r. o godz. 10.00  w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu.