NASI WSPANIALI – MARTA, WERONIKA, WIKTORIA I MAREK

W Powiecie Myślenickim zostały zorganizowane przesłuchania do eliminacji ogólnopolskiego konkursu „Ośmiu wspaniałych”. Wydarzenie to miało na celu wyłonienie najaktywniejszego wolontariusza w powiecie, który swoją postawą zachęca do działalności na polu bezinteresownej pomocy. Osoba zwycięska na tym etapie miała pojechać do Warszawy na przesłuchania osób z całej Polski.

Z naszej szkoły w konkursie wzięli udział uczniowie: Marek Serafin, Marta Olesek, Weronika Karczmarczyk i Wiktoria Prokocka. Wszystkie te osoby czynnie działają w wolontariacie szkolnym i stowarzyszeniach miejscowych. Zwycięzcą na etapie powiatowym została Wiktoria Prokocka, uczennica klasy 3C.

Dnia 05.04.2018 roku wraz ze swoim opiekunem szkolnego wolontariatu, p. Anną Janik, Wiktoria wybrała się do Warszawy, gdzie reprezentowała szkołę oraz powiat. Swoją działalność przedstawiła jury konkursu, które po odbytych przesłuchaniach zaprosiło uczennicę na Ogólnopolski finał w Trzebiatowie, który odbędzie się w czerwcu.

Wszystkim naszym uczniom serdecznie gratulujemy wspaniałej postawy, a Wiktorii życzymy sukcesu w etapie Ogólnopolskim!


wpisu dokonał Paweł Biela