ETAP REJONOWY  BIBLIJNEGO KONKURSU TEMATYCZNEGO „Z DOBRĄ NOWINĄ PRZEZ ŻYCIE” ROZSTRZYGNIĘTY

W dniu 18 stycznia 2018 roku odbył się Etap rejonowy  Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie”. Naszą Szkołę reprezentowało aż 21 Uczniów z klas IV – VII. Byli to:

Emilia Jąkała (IV d), Marika Janicka (IV d), Dominik Drożdż (IV f), Maja Piesakowska (IV f), Rita Przekwas (IV f), Krzysztof Ogrodny (IV g), Jan Kluska (V a), Olga Banaszek (V b), Daria Kaczanowska (V b), Sebastian Szatan (V d), Kamil Leśniak (V e), Karolina Pietrzak (VI a), Mikołaj Lewicki (VI b), Joanna Maj (VI c), Wojciech Matoga (VI c), Barbara Jędrzejowska (VI d), Paweł Bzdek (VI e), Barbara  Dziga (VI e), Zuzanna Wierzbowicz (VI e), Nadia Ceranowicz (VII b) oraz  Radosław Święch (VII c).

Dziękujmy wszystkim ww. Uczniom za godną reprezentację Naszej Szkoły w zmaganiach konkursowych, a Nauczycielom opiekunom za ich przygotowanie.

Z wielką radością informujemy również, że Radosław Święch, Uczeń klasy VII c, został zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego ww. Konkursu. Dziękujemy Radkowi za pracę, którą wykonał w celu poznania wymagającej Ewangelii św. Jana. Jesteśmy dumni, że będzie reprezentował Naszą Szkołę  w etapie wojewódzkim Konkursu. Życzymy powodzenia.

Tomasz Tatar