KIERMASZ KARTEK ŚWIĄTECZNYCH

Dnia 11 grudnia 2018 r. odbył się w naszej szkole kiermasz kartek świątecznych, które zostały wykonane przez uczniów naszej szkoły podczas warsztatów plastycznych zorganizowanych w dniach: 20, 21, 28 listopada i 5 grudnia 2017 r. oraz podczas zajęć artystycznych w drugich klasach gimnazjum (a, b, c, d).

Łącznie zostało na kiermaszu wystawionych około 200 kartek świątecznych i kilka ręcznie zdobionych bombek choinkowych. Materiały do wykonania prac zostały przygotowane w większości przez uczennicę klasy IIe, Monikę Wójtowicz w ramach projektu edukacyjnego „Wokół kultury”.

Łączna kwota zebrana z kiermaszu to 282 zł.

Przy kiermaszu współpracował również Samorząd Uczniowski naszej szkoły, dzięki któremu wszystkim nauczycielom i pracownikom zostały złożone życzenia na pięknych, ręcznie wykonanych kartkach świątecznych.

Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na wyposażenie pracowni plastycznej. Oczekujemy propozycji ich wykorzystania; np. komplety nożyczek, gilotyna do papieru, pistolety do kleju na gorąco…

Serdecznie wszystkim dziękujemy, zwłaszcza osobom aktywnie uczestniczącym we wszystkich częściach warsztatów.

Beata Baczyńska