ŚWIĘTY MIKOŁAJ ODWIEDZIŁ MYŚLENICKIE PRZEDSZKOLA

Klasa gimnazjalna 3B wraz z wychowawcą – p. Pawłem Bielą kontynuuje zapoczątkowaną w pierwszej klasie tradycję mikołajowo – świąteczną. W tym roku szkolnym 6 grudnia Święty Mikołaj wraz ze swoją świtą udał się do dwóch przedszkoli, by tam spotkać się z przedszkolakami oraz ich opiekunami, wysłuchać pięknie przygotowanych przedstawień, piosenek i recytacji i wreszcie rozdać wszystkim dzieciom prezenty.


Święty Mikołaj odwiedził najpierw przedszkole „Ekoludek”. Od początku wyczuwało się wspaniałą atmosferę oczekiwania na mającego przybyć zacnego Gościa. Dzieci zaprezentowały w dwóch salach recytację wierszy, śpiew świątecznych piosenek oraz piękne życzenia, a także ofiarowały Mikołajowi przygotowany piękny prezent. Ubrane w czerwone kolory dzieci podchodziły do Mikołaja, rozmawiały z nim, przebijały piątki i otrzymywały piękne podarunki. Radość oraz uśmiech towarzyszyły każdemu!


Drugim punktem wizyty było przedszkole Eureka. Tutaj Święty odwiedził aż pięć oddziałów przedszkolnych. Było wiele śmiechu i radości, kiedy dzieci po kolei podchodziły po paczkę i pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem. Miały także okazję do krótkiej rozmowy ze Świętym. Jednak nie tylko Mikołaj rozdawał tego dnia prezenty, ponieważ dzieciaki przygotowały dla niego rysunki, piosenki i wierszyki. Również świetnie spisała się cała ekipa towarzysząca Świętemu.

Dzieci obiecały być grzeczne, aby i za rok móc spotkać się ze świętym Mikołajem! Było to piękne i wspaniałe spotkanie z dzieciakami!


wpisu dokonał Paweł Biela