SUKCES DZIEWCZĄT W POWIATOWYM KONKURSIE O MEDIACH

Zakończyła się XIV edycja dwuetapowego Powiatowego Konkursu Wiedzy o Środkach Masowego Przekazu organizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Myślenicach. Tegoroczny konkurs pod hasłem „Kino od XIX do XXI wieku – fikcja czy prawda o człowieku” dotyczył filmu. Zwyciężczynią została nasza uczennica Nikoletta Jaśkowiec z klasy 3 F, IV miejsce zajęła Beata Ziembla z klasy 2E.

Jedną z nagród w konkursie jest możliwość współpracy z Powiatową Telewizją iTV i realizacji własnego programu pod opieką pracowników iTV. Nikoletta Jaśkowiec będzie w przyszłym roku taki projekt realizować. Opiekunką uczennic była p. Anna Pitak.

Serdecznie gratulujemy laureatkom i życzymy dalszych sukcesów!


Więcej informacji i zdjęcia dostępne są na stronie Biblioteki – pod tym linkiem.


wpisu dokonał Paweł Biela