MIKOŁAJKI W BOCHNI

W czwartek 7 grudnia 2017 roku wszyscy uczniowie klas pierwszych wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę mikołajkową do Kopalni Soli w Bochni.

Wycieczkę rozpoczęła zbiórka wszystkich uczestników podróży w szkole około godzinie 7.20, a następnie, po zajęciu miejsc w autokarze, grupa wyruszyła do Bochni, gdzie na uczniów czekało wiele atrakcji.

Około godziny 9.00 po dotarci do kopalni młodzi turyści wyruszyli w podróż w głąb ziemi, ponad 212 metrów w dół windą, szybem Campi. Po dotarciu na miejsce czekało na nas wiele atrakcji.  Wspólnie przygotowywaliśmy ozdoby świąteczne w postaci długich łańcuchów na choinkę. Następnie udaliśmy się do Świętego Mikołaja, który przygotował dla nas paczki pełne pysznych słodyczy. Wizyta u Mikołaja została upamiętniona przez wspólne, grupowe zdjęcie. Kolejnym punktem spotkania była dyskoteka oraz specjalnie przygotowany występ artystyczny. O godzinie 14.00, nieco zmęczeni, wróciliśmy do szkoły. Pobyt w kopalni okazał się niezwykłą przygodą, interesującą lekcją oraz świetną zabawą.