GRUDNIOWY NUMER GAZETKI SZKOLNEJ

Uwaga! Już w poniedziałek (11.12.2017r.) będzie można nabyć w szkole najnowszy, świąteczny numer naszego miesięcznika „Dwójka”.

 

W tym numerze szczególnie polecamy wywiady z naszymi katechetami (p. Dorotą Orzechowską oraz p. Tomaszem Tatarem). Dowiecie się, jak Wasi nauczyciele wspominają Boże Narodzenie, kiedy byli dziećmi i co według nich podczas tych świat jest najważniejsze.

Poza tym możecie przeczytać całą relację z naszych dwóch ciekawych spotkań, jakie zorganizowaliśmy w ubiegłym miesiącu. Mamy na myśli wizytę w redakcji „Gazety Myślenickiej” oraz rozmowę z p. Sylwią Bałą. Skoro mowa o świątecznym wydaniu, to nie mogło zabraknąć wywiadu ze św. Mikołajem oraz opisu najważniejszych zwyczajów bożonarodzeniowych. Oprócz tego w naszym miesięczniku, jak zwykle, mnóstwo innych ciekawych artykułów: ciekawostki ze świata, recenzja książki i filmu, dowcipy, rebusy, kącik literacki i wyniki naszej ostatniej ankiety.

Serdecznie zapraszamy do lektury! Wersja w formacie pdf już gotowa do pobrania – kliknij tutaj.

 

Opiekun koła dziennikarskiego: Magdalena Tobolewicz


wpisu dokonał Paweł Biela