NAGRODY BURMISTRZA DLA UCZNIÓW WYBITNIE UZDOLNIONYCH 2017

W dniu 24.11. 2017 roku miała miejsce w naszej szkole bardzo miła uroczystość. W tym dniu zostały rozdane wybitnie uzdolnionym uczniom Nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice. Spotkanie miało miejsce w szkolnej auli w budynku przy ul. Sobieskiego. Uroczystość uświetnili swoją obecnością Burmistrz Miasta i Gminy P. Maciej Ostrowski oraz Dyrektor Urzędu Miasta i Gminy Myślenice P. Mieczysław Kęsek. Obecna była również Dyrekcja Szkoły: P. Dyrektor Beata Chrapek – Paciorek oraz P. Wicedyrektor Tadeusz Jarząbek.

P. Burmistrz wspomniał w swoim wystąpieniu o tym, że już od ponad 20 lat przyznawane są stypendia dla uczniów, którzy są laureatami konkursów przedmiotowych oraz mają wybitne osiągnięcia w innych dziedzinach. Jest to nagroda za wielkie wyrzeczenia i ciężką pracę.

Łącznie w Gminie Myślenice zostało nagrodzonych 40 uczniów. Nagrody dla wybitnie uzdolnionych uczniów w roku szkolnym 2016/2017 przyznane zostały następującym uczniom naszej szkoły:

Nazwisko i imię ucznia Klasa
Szymski Hubert 7a
Tyrała Jakub 7e
Jaśkowiec Jan 2a
Wincenciak Szymon 2c
Dziga Ewa 2d
Kukliński Bartłomiej 3a
Pietrzyk Justyna 3a
Kotarba Jakub 3a
Olesek Marta 3b
Chmiel Sławomir 3d
Sawicki Konrad 3e
Oleszczuk Amelia 3f
Biały Dawid absolwent
Brytan Izabela absolwent
Dziadkowiec Monika absolwent
Kamiński Piotr absolwent
Szymska Klaudia absolwent
Żak Małgorzata absolwent

Przedstawiciele nagrodzonych uczniów – Szymon Wincenciak i Sławomir Chmiel – podziękowali naszym gościom oraz ofiarowali im skromne podarunki. Na zakończenie uroczystości uczestnikom i laureatom gry miejskiej „Myślenice. Niepodległość.” zostały wręczone dyplomy oraz nagrody. Pierwsze miejsce osiągnęła grupa w składzie: Mateusz Styczeń, Maciej Słowik, Maciej Gmyrek, Kacper Mitana, Miłosz Słowik.


WYNIKI GRY MIEJSKIEJ „MYŚLENICE. NIEPODLEGŁOŚĆ”:

I miejsce:

Mateusz Styczeń, Maciej Słowik, Maciej Gmyrek, Kacper Mitana, Miłosz Słowik

II miejsce:

Bartłomiej Kukliński, Wiktoria Bularz, Bartosz Głowacki, Julia Ulman

III miejsce:

Jan Jaśkowiec, Dominik Płatek, Jakub Kurek, Antoni Kopera

IV miejsce:

Gabriela Marchowska, Kamila Koźlak, Weronika Zlezarczyk, Weronika Urbanik

V miejsce:

Alicja Bednarz, Iwona Kobus, Nikola Jaśkowiec, Julia Mazurek, Aleksandra Sierocińska

oraz

Wiktoria Wcisło, Julia Pankalla, Dawid Kołodziejczyk, Łukasz Danek

VI miejsce:

Michał Mierzwa, Arkadiusz Pawłowski, Szymon Łypik, Arkadiusz Zegiel


O tym projekcie informowaliśmy wcześniej – kliknij tutaj.

Spotkanie zakończyło wykonanie grupowych fotografii oraz wspólne rozmowy w sympatycznej atmosferze.

Nagrodzonym uczniom i ich rodzicom składamy serdeczne gratulacje!


O nagrodzonych przez P. Burmistrza i uroczystości można przeczytać na oficjalnej stronie miasta – pod tym linkiem.


wpisu dokonał Paweł Biela