ROZDANIE NAGRÓD W XV POWIATOWYCH ZAWODACH MATEMATYCZNYCH

Dziś – 21. listopada, w budynku Starostwa Powiatowego w Myślenicach miało miejsce uroczyste zakończenie XV Powiatowych Zawodów Matematycznych. Sam konkurs odbył się 13 XI w Zespole Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach. Na uroczystości obecni byli: Starosta Powiatu Myślenickiego – Pan Józef Tomal, Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice – Pan Maciej Ostrowski, a także Dyrektor ZS im. A. Średniawskiego – Pan Jerzy Cachel.

Spotkanie rozpoczęło się od przywitania laureatów oraz ich opiekunów. Z naszymi uczniami na uroczystości obecni byli również dyrektorzy szkoły: Pani Dyrektor Beata Chrapek-Paciorek oraz Pan Wicedyrektor Tadeusz Jarząbek. Wręczenie nagród poprzedziły przemówienia władz samorządowych oraz dyrektora szkoły. Wśród laureatów z klas gimnazjalnych naszej szkoły znaleźli się:

  • Alicja Podoba – 1 miejsce

  • Bartłomiej Kukliński – 2 miejsce

  • Mateusz Mazur – 4 miejsce.

Warto wspomnieć, że zdobywcą 1 miejsca dla klas gimnazjalnych został również uczeń 7 klasy naszej szkoły – Jakub Tyrała. Wziął on pilotażowo udział w zawodach i spisał się znakomicie, zdobywając w nich 20 punktów (tyle co zwyciężczyni – Alicja Podoba).

Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody (bony do wykorzystania w sieci Empik). Na zakończenie wykonano pamiątkowe fotografie.

Naszym laureatom składamy serdeczne gratulacje!

Tekst: Paweł Biela

Zdjęcia dzięki uprzejmości Starostwa Powiatowego w Myślenicach.


wpisu dokonał Paweł Biela