TYDZIEŃ DOBREGO CHLEBA

W dniach od 6 do 10 listopada 2017 r. odbędzie się w naszej szkole Tydzień dobrego chleba.

Zachęcamy wszystkie klasy do przygotowania kanapek (najlepiej z domowego chleba) i poczęstowania nimi kolegów, nauczycieli i innych pracowników szkoły. Aby nie dezorganizować pracy szkoły zalecamy przygotowanie poczęstunku na godzinach wychowawczych.

Jednocześnie ogłaszamy konkurs pt. „Podziel się smakiem domowego chleba”. W dniu 9.11. 2017 (czwartek) można przynieść do szkoły chleb domowy, upieczony samodzielnie lub z pomocą mamy, taty, babci. Pieczywo będzie oceniane przez profesjonalne jury w dwóch kategoriach: najsmaczniejszy chleb i najpiękniejszy bochenek. Domowe wypieki będą sprzedawane, a dochód zostanie przeznaczony na leczenie konkretnego dziecka. Przewidujemy I, II i III miejsca w obu kategoriach oraz dyplomy dla wszystkich uczestników.

Serdecznie zapraszamy!