DUŻY SUKCES UCZNIÓW ODDZIAŁÓW GIMNAZJALNYCH W STRZELECTWIE

Zawody Strzeleckie z okazji XXIV Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej

19 października 2017 r. na strzelnicy na Zarabiu, odbyły się piąte Zawody Strzeleckie. Organizatorami wydarzenia byli: Szkoła Podstawowa nr 2, TG „Sokół” Myślenice oraz Klub Inteligencji Katolickiej z Myślenic. Rywalizowano w kategoriach indywidualnej dziewcząt i chłopców. Na zawodach zjawiło się 32 zawodników z: SP 2 Myślenice, SP 4  Myślenice, SP Krzyszkowice oraz drużyny LOK i TG Sokół. Sędziami zawodów byli mgr Wojciech Kaźnica – instruktor strzelectwa sportowego oraz Grzegorz Kasprzycki – były zawodnik TG Sokół.

W Y N I K I :


W rywalizacji indywidualnej dziewcząt:

1 miejsce – Natalia Grabowska – SP Krzyszkowice

2 miejsce – Maria Marzec – (Klasa gimnazjalna 2c SP 2 w Myślenice)

3 miejsce – Patrycja Krzystek – SP Krzyszkowice


W rywalizacji indywidualnej chłopców:

1 miejsce – Radosław Cebula LOK (Klasa gimnazjalna 3c  SP 2 Myślenice)

2 miejsce – Jakub Ślusarczyk TG Sokół (Klasa gimnazjalna 3f  SP 2 Myślenice)

3 miejsce – Antoni Kopera (Klasa gimnazjalna 2a SP 2 Myślenice)


Sponsorami zawodów byli:

– poseł Jarosław Szlachetka

– UMiG Myślenice

– TG „Sokół” Myślenice


Zawodnicy walczyli o cenne nagrody m.in.: 2 x Głośniki bezprzewodowe SONY, 2 x Powerbank 13000 mAh, 2 x pendrive (16 GB 3.0), puchary, medale i dyplomy. Zaraz po zakończeniu zawodów odbyło się przedstawienie religijne w wykonaniu sekcji muzycznej TG „Sokół” pod przewodnictwem pana mgr Piotra Gablankowskiego oraz księdza Jarosława Łabędy – kapelana Tg Sokół Myślenice.


Na zawodach zjawili się zaproszeni goście, którzy dokonali otwarcia zawodów i wręczenia nagród:

  • Jarosław Szlachetka – poseł
  • Zdzisław Mirek – wicedyrektor SP 2 Myślenice
  • Marek Mikoś – prezes TG „Sokół”
  • Zbigniew Trzciński – skarbnik TG „Sokół”
  • Zbigniew Syrek – prezes KIK Myślenice
  • Antoni Paciorek – członek KIK Myślenice

Organizatorzy pragną serdecznie podziękować wszystkim przybyłym gościom oraz sponsorom nagród w zawodach.


Serdecznie gratulujemy uczniom klas gimnazjalnych wspaniałego występu!

WOJCIECH KAŹNICA


wpisu dokonał Paweł Biela