DEBATA PRZED WYBORAMI DO SAMORZĄDU – SPRAWOZDANIE

W dniach 27 i 28 września w budynkach naszej Szkoły odbyły się debaty, podczas których kandydaci do Samorządu Uczniowskiego prezentowali swój program.

Lista uczniów kandydujących do Samorządu Uczniowskiego:

Przewodniczący:

 1. Julia Nosal

 2. Jan Jaśkowiec

 3. Szymon Wincenciak

 4. Monika Wójtowicz

 5. Bartłomiej Kukliński

 6. Katarzyna Dziuba

 7. Aleksandra Kaganek

I zastępca:

 1. Konrad Mizera

 2. Wiktoria Uniszyn

 3. Wiktoria Łazarz

 4. Emilia Podoba

 5. Miłosz Słowik

II zastępca:

 1. Karolina Pietrzak

 2. Urszula Górka

 3. Maja Obajtek

 4. Gabriela Gortych

 5. Iga Rogowiec

 6. Olivia Kalemba

 7. Barbara Jędrzejowska

 8. Jakub Podmokły

 9. Zuzanna Wierzbowicz


Kandydaci przekonywali wyborców, że warto oddać na nich swój głos, wygłaszali swoje postulaty oraz podkreślali cechy osobowości, które pomogą spełnić wszystkie założone plany. Najczęstsze obietnice dotyczyły organizacji dni tematycznych, zwiększonej ilości imprez szkolnych oraz zmian w regulaminie „szczęśliwego numerka”. Cały plan i pomysły uczniów można było również wyczytać z plakatów wyborczych, które od kilku dni zdobiły ściany szkolnych korytarzy.

Organizatorzy spotkania oraz opiekunowie Samorządu Uczniowskiego – pani Monika Grzechacka i pan Zbigniew Wiącek – przedstawili zgromadzonym uczniom sprawozdanie z realizacji samorządu, przypomnieli prawa, obowiązki i zadania Samorządu Uczniowskiego.

Magdalena Tobolewicz


Galerie zdjęć:

Debata w budynku przy ulicy Żeromskiego:

Debata w budynku przy ulicy Sobieskiego:


wpisu dokonał Paweł Biela