O!SWOJE!NI W PRZESTRZENI – RELACJA – DZIEŃ DRUGI

Przyjemne i smaczne warsztaty językowe? To możliwe dzięki Magdalenie Szydłowskiej i Ewie Łazoryk – lektorkom wolontariuszkom, które wyczarowały pracochłonne prezentacje angielskiego słownictwa i wyrażeń potrzebnych do przeprowadzenia zajęć kulinarnych.

Zdecydowaliśmy się na przygotowanie najatrakcyjniejszego dla uczniów i zdrowego  kebabu (w wersji dla wegetarian: sałatka). W tym celu należało wyszlifować wybrane aspekty języka, ale nie zapomnieć, że trwają wakacje!  Były, zatem, piosenki w naszych autorskich wersjach, quizy, malowanie koszulek  „kebabteamu” , spożywcze dzieła sałatkowo – kebabowe jako próba generalna przed właściwymi zajęciami. Jesteśmy gotowi. Jamie Oliver  niedługo o nas usłyszy!

Jarosława Słowik, Grażyna Kosiba