UWAGA! UWAGA! STARTUJE SZKOLNA TELEWIZJA!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia 1. odcinka Szkolnej Telewizji 2NEWS. Czworo piątoklasistów: Amelia Batko, Karolina Muniak, Amelia Wojtan oraz Franciszek Kasperek odważyło się zmierzyć z nie lada wyzwaniem, które postawiła przed nimi pomysłodawczyni uruchomienia szkolnej telewizji, opiekunka koła dziennikarskiego, Pani Monika Lemaniak.

Zaczynają skromnie, ale najtrudniejszy krok za nimi. Proszą o dużo wyrozumiałości dla swoich pierwszych poczynań oraz zapraszają do współpracy. Jeżeli macie coś ciekawego do powiedzenia, chcecie pochwalić się swoimi zainteresowaniami,  to zajrzyjcie na zajęcia koła!

Specjalne podziękowania należą się również pierwszym dzielnym gościom: Pani Urszuli Morawskiej, a także Pannom: Małgorzacie Lech, Zuzannie Mirek oraz Lidii Adamów, które na własnej skórze doświadczyły tego, jak trudno jest występować przed kamerą. I mogły na koniec wywiadów zanucić jak polska aktorka, Stanisława Celińska, te słowa: „ Wolna od tremy, bo wysłuchana…”.

A oto ich krótki telewizyjny debiut!

Podczas zajęć wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach Laboratoria Przyszłość.

#LaboratoriaPrzyszłości, #LaboratoriaPrzyszlosci